03 Mayıs 2013 Cuma
Arkadaşına Tavsiye Et

Afrika'nın muhteşem Lodge'ları!

Güney Afrika ülkesi, Afrika kıtasının en uç noktasında bulunan çağdaş, gelişmiş, ekonomik açıdan zengin bir ülke...

Johannesburg, Pretoria, Cape Town, Kimberley, Durban ve Bloem Fontein önemli şehirleri arasında… Uçsuz bucaksız Afrika'da beş büyük denilen canlıları görmek için, kamplarda kalarak safarilere çıkabilirsiniz.

En güzel gündoğumu ve en güzel günbatımlarını izlemek için hazır olun…. Gerçekten de çok sıra dışı görüntülere şahit olacaksınız.

cxb.png

SİNGİTA SABİ SAND

Afrika'da bakir doğanın içinde ultralüks çizgide hazırlanmış Singita, üç ayrı tesise sahip. Boulders adındaki tesis, şık ve tasarım tarzında hizmet vermekte. Eğer kimsenin sizi rahatsız etmesini istemiyoranız, Castleton'u tercih etmelisiniz. Benim tarzım Vintage derseniz, 2011 'de yenilenen Ebony sizin için uygun olacaktır. Vahşi hayatın içinde şömineniz, açık hava duşunuz ve her istediğiniz şey elinizin altında. Çift kişilik odalar 2500 Usd'den başlıyor.

TANZANYA & BEYOND NGORONGORO CRATER LODGE

Vahşi doğanın içinde, Masai kültüründen etkilenerek döşenmiş & Beyond Nongoro Crater Lodge, dekorasyonunda kullanılan kadife kanepeler, İran halıları ile sizleri farklı bir dünyaya götürüyor. Ngorongoro Krateri çevresinde konumlanan lodge şık ve etkileyici...

foto.png

Haberin Fotoğrafları

DİĞER YAZILARI